MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI EFEKTY PRZED I PO, MOJA OPINIA NA TEMAT ZABIEGU

Moje brwi to był istny koszmarek. Żyły swoim życiem, nigdy nie mogłam ich ujarzmić, żadne kosmetyki nie potrafiły nad nimi zapanować, a ja czułam się z tym wyjątkowo źle. Marzyłam o chwili, kiedy przeglądając się w lustrze, w końcu zobaczę na twarzy względy ład;) W internecie zawrzało, popularny stał się zabieg permanentnego makijażu. Moje wszystkie troski miały zniknąć po niepełnej godzinie, inwazyjnego i trochę dokuczliwego zabiegu. Jak wyszło? Zapraszam na post:)
Moim atutem są gęste i grube brwi, nie mniej ich kształt pozostawiał wiele do życzenia. Zależało mi na ujednoliceniu koloru oraz wyciągnięciu łuku. Kosmetyczka miała jeszcze jeden problem, który musiała pokonać. Jedna z brwi była umieszczona niżej od drugiej;) Nawet tego nie wiedziałam, dopiero po wykonaniu zdjęcia całej twarzy, mogłam dokładnie przyjrzeć się mankamentom, o których nie zdawałam sobie sprawy! Wszystkie te detale wpływały na ogólny wygląd twarzy. 
Zanim zdecydujemy się na zabieg, trzeba przeanalizować główne przeciwwskazania dotyczące makijażu permanentnego brwi. Są to przewlekłe choroby takie jak:
  • Cukrzyca
  • Łuszczyca
  • Hemofilia
  • Epilepsja
  • Nadmierna wrażliwość na ból
makijaż pernamentny brwi efekt przed i po zabiegu porówanieZabieg ten niewskazany jest także dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób przyjmujących leki sterydowe. Jest on wykonywany pod miejscowym znieczuleniem, ale mimo to ból będzie odczuwalny. Nie ukrywam, że  choć wizyta nie trwała długo, do najprzyjemniejszych nie należała;) Polała się krew, łzy, a uczucie ściągnięcia skóry towarzyszyło mi przez dłuższą chwilę. Nie mniej, gdybym miała powtórzyć zabieg, zrobiła bym to bez wahania! Efekt końcowy, jaki uzyskałam, przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Brwi w końcu uzyskały piękny kształt, linię i wypełnienie. Zerknijcie na zdjęcia poniżej, przed zabiegiem, bezpośrednio po i po trzytygodniowej przerwie.

makijaż pernamentny brwi efekt przed i po
Efekt końcowy jest dokładnie taki.
makijaż pernamentny brwi efekt przed i po zabiegu porówanie

Jaką metodę wybrałam? Do wyboru są trzy: piórkowa, włoskowa oraz wypełnienia cieniem. Kwalifikowana(!!!) linergistka dobrała dla mnie tę ostatnią. Wcześniej, oczywiście na spokojnie, skonsultowałyśmy jakie ja mam oczekiwania i jak ona to widzi. Czy jest techniczna możliwość spełnienia mojej wizji, jaki kolor dobierzemy i jak powinno się dbać o podrażnioną skórę po zabiegu. Kilka uwag, do wypełnienia krótka ankieta i do dzieła! Wyrysowane kredką brwi musiały zostać przeze mnie zaakceptowane. Chyba najbardziej wzruszył mnie moment, kiedy pojawiło się załamanie na łuku, którego nigdy nie mogłam uzyskać, nawet toną makijażu!
Prawy łuk  tu trzeba było podnieść jego wysokość):
makijaż pernamentny brwi efekt przed i po zabiegu porówanie
 Lewy łuk plus nadanie kształtu
makijaż pernamentny brwi efekt przed i po zabiegu porówanie
 I porównanie brwi przed i po zabiegu.
makijaż pernamentny brwi efekt przed i po zabiegu porówanie

Na co musimy uważać po wykonaniu zabiegu? Przez dwa tygodnie trzeba unikać solarium, sauny oraz basenu. Przez tydzień nie można zbytnio ingerować w strukturę skóry: czyli intensywnie pocierać, złuszczać czy nawilżać. Dobrze jest za to korzystać z dobrodziejstw tłustego kremu, który nakładamy w miejscu ingerencji - czyli brwi. 
Jak się czuję z nowymi brwiami? Super! W końcu mam kształt i kolor, o którym skrycie marzyłam. Nie muszę się rano nad nimi pastwić kredkami czy cieniami, bo kształt jest ten sam, nawet po burzliwej i nieprzespanej nocy.
-------------
Co sądzicie o takich zabiegach? Podoba się, czy raczej nigdy nie braliście pod uwagę trwałego makijażu brwi?

Komentarze

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl