ILE KOSZTUJĄ ORYGINALNE BUTY OD CHRISTIAN LOUBOUTIN? ZESTAWIENIE NAJPOPULARNIEJSZYCH SZPILEK

Jeśli jesteś kobietą i kochasz wysokie szpilki, to na pewno jesteś w gronie fanów marki Christian Louboutin. Czerwona podeszwa - znak rozpoznawczy marki -to synonim luksusu i spędza nie jednej dziewczynie sen z powiek. Buty, która niejedna z nas chciałby mieć w szafie i które śnią się po nocach, a przy tych ich ceny przyprawiają o zawrót głowy. Fenomen szpilek polega na połączeniu niebotycznie wysokich obcasów z czerwoną podeszwą. Historia marki brzmi jak amerykański sen. W latach 90-tych drobny szewc założył  firmę, która bardzo szybko zdobyła uznanie, bo Louboutin udowodnił, że piękne i wysokie buty wcale nie musza być niewygodne!
Buty Christian Louboutin oryginalne ile kosztują?

W parze z ceną, idzie również wykonanie butów. Dbałość o każdy szczegół oraz detal, a przy tym szycie ich ze skór najwyższej jakości, obija się także na cenie. Nic dziwnego, że pierwsza klientką projektantka była księżniczka Monaco, która stała się siłą napędową i rozpropagowała markę na cały świat. W buty zaopatrują się największe gwiazdy Hollywod - Madonna, Britney Speras czy Sarah Jessica Parker, to tylko wierzchołek góry lodowej.
Jak się zatem kształtują ceny szpilek od Christana Loubotina? W zestawieniu wrzucałam najpopularniejsze modele, które cieszą się największym zainteresowaniem kupujących:

So Kate 120 mm 675 $ 

model szpilki Christian Louboutin oryginalne ile kosztują?
Pigalle 120 mm 675$ 
model szpilki Christian Louboutin Pigalle
Simple Pump 120 mm 795$ 
model szpilki Christian Louboutin Pigalle czerwona podeszwa
Simple Pump 85 mm 675 $ 
model szpilki Christian Louboutin Pigalle czerwona podeszwa

Demi You 100 mm 675$
model szpilki Christian Louboutin
Private Number 120 mm 795 $ 
model szpilki Christian Louboutin  czerwona podeszwa
Iriza 100 mm 675$ 
Christian Louboutin czerwona podeszwa


Marzy się Wam jakiś konkretny model butów tej firmy? Podoba się Wam kolekcja butów od Christiana Loubotina? Dajcie znać w komentarzu:)

Komentarze

  1. Private number są cudne *,*
    Szpilki od Christiana Loubotina to buty jedne z najwyższej klasy, jednak niestety odbija się to też na cenie i nie zawsze można sobie na takie pozwolić

    OdpowiedzUsuń
  2. Dostałam ostatnio te buty, ale nie mogę odnaleźć modelu:(z wyglądu przypominają Private Number, ale mają zakryte palce. Co to za model?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl