KSIĄŻKI Z BIEDRONKI Z OBRAZKAMI DLA MALUCHÓW CZYLI O PIERWSZYCH CZYTANKACH DLA NAJMŁODSZEGO BRZDĄCA

Czytacie swoim dzieciom? My tak, od jakiegoś czasu z uporem maniaka przeglądamy książki. Wojtek zainteresował się zmieniającymi się stronami z mnóstwem ilustracji. Codziennie przeglądamy tysiące stron, cierpliwie tłumacząc maluchowi co poszczególne prezentują obrazki. Mamy przy tym mnóstwo zabawy, bo syn chętnie z włącza się do dyskusji żywo gestykulując i wydobywając pierwsze sylaby i zgłoski. O tym, jakie fajne książki dla dzieci przygotowała nam Biedronka, poczytacie w niniejszym poście, zapraszam.

Zdecydowałam się na trzy tytuły: Nazywam świat, Kolory i Wieś. Z serii mamy dostępne również inne pozycje, jakie? To mamy pokazane na okładce. Polowałam również na inne propozycje z tej serii, ale nie udało mi się ich znaleźć w sklepie, może to i dobrze, bo chyba ogłosiłabym plajtę:)
Książki kupiłam w promocyjnej cenie 9,90 zł. Nie mam pojęcia jak im się to opłaca, ale muszę przyznać, że oprawa czytanek jest na prawdę solidna. Okładka jest błyszcząca, a strony w środku są grube i wytrzymają niejeden "zamach" malucha.
W środku mamy mnóstwo kolorowych ilustracji. Obrazki są prosto wyjaśnione i podpisane. Żeby nie było, że czytamy tylko co jest na stronach:) Wiele rzeczy Wojtusiowi dopowiadamy. Nie wiem ile syn z tego rozumie, ale zainteresowanie jest spore. Powoli, systematycznie rozbudzamy w dziecku ciekawość świata. 
...i czasem zaskakuje mnie taki oto widok:)
A Wy co czytacie swoim brzdącom? Polecacie jakieś tytuły?

Komentarze

 1. świetne książeczki :)

  http://photo-andyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie to wszystko piękne *,*
  dusiiiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna rzecz dla najmlodszych :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodkie to zdjęcie Wojtusia z książką. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl