MALINOWY SORBET NA PAZNOKCIACH ESSIE KOSTKA SUMMER 2014 HAUTE IN THE HEATH

Lubicie malinowe odcienie odcienie na paznokciach?Jeśli tak, to zapraszam do dzisiejszego postu, Będzie o sorbecie na paznokciach w odcieniu gujawy pochodzący z mini kostki Summer 2014 od Essie. Zapraszam do lektury.


Dziś odkrywam lakier z mini kostki Essie jakie pozostały mi do przetestowania. Haute in the heat ciągle odkładałam, aż w końcu potrzebowałam uzupełnienia wyjściowego stroju w coś energetyzującego na paznokciach. No i padło na malinę, która okazała się bardzo przyjemnym kolorem. Pierwsze co przychodzi na myśli kiedy go zobaczyłam - oczywiście lato i ukochane owoce. No i tyle. Trafiłam na felerny pędzelek - prawdopodobnie uszkodzony podczas produkcji, wyobrażacie sobie palowanie paznokci ściętym pędzelkiem pod nie wiadomo jakim kątem? No, ale się nie poddaje-maluję, maluję i takim oto sposobem wyszły aż trzy soczyste warstwy.

Kolor pięknie się trzyma płytki, byłam bardzo mile zaskoczona po raz kolejny. Lakier po trzech dniach miał delikatne ubytki na końcach paznokci, ale przetrwał pranie, prasownie, sprzątanie i oczywiście codzienne gotowanie i mycie brudnych naczyń. Przez ten czas nic nie odprysnęło z powierzchni płytki. Aplikacja jest przyjemna (no może poza tym felernym pędzelkiem) nie pozostawia smug, bąbelków czy zacieków. Krycie jest na tyle mocne, że nic nie ma prawa nam przebić, a przy tym pięknie się błyszczy.
Lakier doskonale ożywi nudny strój, będzie dobrym dodatkiem na paznokciach nie tylko latem. Pewnie skusiłabym się na pełnowymiarowy produkt, ale mam za dużo różów, moja kosmetyczka aż pęka w szwach. Na szczęście lakiery z Essie są trwałe i wydajne, zanim się nim znudzę, zdążę go zużyć.
Znacie jakieś lakiery z innych firm w podobnych tonach?

Komentarze

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl