CZYTELNICY PISZĄ: WNĘTRZE TOREBKI MICHAEL KORS CZY ZMIENIŁO SIĘ LOGO WEWNĄTRZ TOREBKI?

Często, gęsto dostaję od Was pytania i prośby o weryfikację tego czy sprzedawany model torebki, zegarka czy portfela jest oryginalny. Wiem, jest mnóstwo oszustów i łatwo się nabrać. Wiem, też, że na chwilę obecną podróbki są tak dobrze podrabiane, że przy niektórych aukcjach miałabym problem, aby odróżnić fake od oryginału. Dlatego, w związku z tym, że większość pytań lubi się powtarzać i powielać, a ja teraz mam mocno okrojony czas, wrzucam na tapetę kwestię, która przewija się przez moją skrzynkę e-mail. czytelnicy mają głos: czy zmienił się wygląd poszewki wewnątrz torebek Michael Kors?
Oczywiście, tak:)
granatowa torebka marki Michael Kors
Zerknijcie na zdjęcia poniżej. Poszewka ze skrótem MK zamkniętym w okręgu jest w porządku, ale UWAGA,zmiana szaty na drukowane litery MK (pisane dużą czcionką), które się powielają i tworzą regularny ciąg, też jest jak najbardziej ok.
wnętrze torebki Michael Kors Selma kolor poszewki
Pierwsze zdjęcie to wnętrze torebki Selma, drugie to poszewka w portfelu. Portfel przyszedł już ze zmienionym wzorem. Kupiłam go  na Zalando w promocji dużo później niż torebkę i wnętrze już było wyścielone zmienionym wzorem. Najważniejsze to, żeby kolor wnętrza był taki sam jak skóry saffiano. Czarna torebka  równa się czarny kolor materiału wyścielający wnętrze.
Padają też pytania, czy na Zalando oferowane są oryginalne produkty marki Michael Kors? Tak, to jedno z tych źródeł, w których warto kupować, jeśli chcemy mieć pewność, że kupimy autentyczny produkt danej marki. Warto obserwować stronę, czasem pojawiają się dobre oferty i torebkę można upolować w całkiem sensowej cenie.
poszewka wewnątrz portfela Michael Kors
I ostatnia kwestia i już nie będę męczyć. Torebka Michael Kors'a za 200 zł? Nie, to absolutnie niemożliwe. Nawet jeśli jest używana, to jeszcze nie widziałam takiej ceny. A nowa? To na pewno mamy do czynienia z fejkiem.
Jeśli macie jakieś pytanie, piszcie w komentarzach lub na skrzynkę. Niestety często musicie odczekać kilka dni na odpowiedź. Błagam więc o wyrozumiałość, pisanie bloga z małym dzieckiem jest teraz jak Mission Impossible;) Buziaki i do następnego:*

Komentarze

 1. Marzy mi się taka torebka, kiedyś sobie sprawię;)

  OdpowiedzUsuń
 2. przydatny post ;)

  zapraszam do mnie:
  ewamaliszewskaoff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jednak oryginalna torba to oryginalna torba.
  Zawsze jestem za tym, że warto inwestować w dobre rzeczy.

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny post!


  Zobacz jak łatwo możesz dostać pudełko japońskich słodyczy:
  http://klaudencja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobają mi się torebki Michaela Korsa, ale nie jeśli chodzi od torebki projektantów, to bardzo mi zależy na posiadaniu Moschino czy Louisa Vuittona

  OdpowiedzUsuń
 6. Boże jak ja bym chciała taka torebkę <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja taka torebke kupilabym tylko w sprawdzonym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 8. http://olx.pl/i2/oferta/torebka-cwieki-czarna-mk-rezerwacja-CID87-IDfvoaz.html#:061662b922 czy to orginalna czy podróbka

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl