POMYSŁ NA ELEKTRYZUJĄCĄ HYBRYDĘ - CHIODO NR 180 INTENSYWNY POMARAŃCZ NA PAZNOKCIACH

Nie do końca byłam przekonana do pomarańczowego koloru na paznokciach. A jeszcze w odcieniach intensywnego neonu? O nie! No dobra, sprawę przesądził wyjazd w ciepłe kraje;) Czerwienie, róże i fiolety mocno mi się znudziły, a jakie kolory dobrze wyglądają z opalenizną? Oczywiście, te w intensywnych i wyrazistych kolorach!
pomarańczowe paznokcie na lato
Z lakierów Chiodo jestem wyjątkowo zadowolona. Ładnie się trzymają, nie pękają, nie łuszczą się, a co najważniejsze wytrzymują na płytce miesiąc. Poprzedni kolor, intensywny róż, wytrzymał ponad trzy tygodnie. Pod koniec lekko się zmatowił, ale mogę mu to wybaczyć;)

pomarańczowe paznokcie na lato jak nosić?
Pomarańczowy neon to bardzo intensywny kolor, który rzuca się w oczy. Jeśli ktoś nie specjalnie dobrze się czuje w krzykliwych i wyraźnych kolorach, to lepiej niech zastąpi odcień 180 jakimś innym. Mi odpowiada! Bardzo lubię neony, a podróże i końcówka lata, to wyjątkowo sprzyjająca okoliczność na manicure w takich odcieniach! 

chiodo hybryda na paznokciach
Kolor przypomina mi... Uwaga:) kamizelkę odblaskową. Tak, to zdecydowanie najtrafniejsze porównanie. 
elektryzujące kolory na paznokciach na lato
Co powiecie na takie paznokcie? Są dobrym pomysłem na dłoniach? Jak się podoba odcień Chiodo? Dajcie znać w komentarzu, buziaki i do zobaczenia :*

Komentarze

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl