ZAGADKI CZU CZU 150 ŁAMIGŁÓWEK DLA MALUCHA, JAK UMILIĆ DZIECKU PODRÓŻ SAMOCHODEM

Dziś wracamy do nieco kłopotliwego tematu z którym musza się zmierzyć rodzice podczas podroży z maluchem...Mianowicie czym zainteresować pociechę, żeby chciała bezpiecznie siedzieć w foteliku, a zarazem jak to zrobić, żeby podróż była przyjemna dla obu stron? Nie ukrywam, że im Wojtuś jest większy...tym trudniejsze stają się dłuższe podróże samochodem, przy czym mam na myśli, te trwające 30 minut i więcej;)
zagadki czu-czu 150 łamigłówek dla malucha
Dziecko zaczyna się szybko nudzić, niecierpliwić, a kolejne kilometry to istna nerwówka dla wszystkich. Maluch zaczyna się wiercić, krzyczeć lub płakać. W takich chwilach potrzebujemy czegoś co pozwoli na chwilę go zainteresuje, w nasze ręce wpadły zagadki Czu-Czu, czyli kolarz różnych rysunków i łamigłówek dla malucha w wieku 2-3 lat.

zagadki czu-czu 150 łamigłówek dla malucha
Pytania możemy czytać lub sami wymyślać, zdając się na naszą pomysłowość i wyobraźnię. Niektóre mogą być łatwe i proste, a z czasem, kiedy dziecko je opanuje do perfekcji, możemy podnieść ponieść poprzeczkę i sami tworzyć kolejne zagadki. W opakowaniu znajduje się aż 150 obrazków, które powtarzamy do oporu.
zagadki czu-czu 150 łamigłówek dla malucha

Na ten czas chyba jest to najlepsze rozwiązanie. Plik łamigłówek nie zajmuje dużo miejsca, można je wrzucić do torby, a co najważniejsze, nie rozsypują się na części, bo są spięte klipsem, który tworzy z pliku poręczny wachlarz.
--------
Jestem ciekawa czym Wy potraficie zainteresować maluchy podczas podroży. Jakie macie sposoby na nudzące się i marudzące dziecko, jestem bardzo ciekawa i czekam na Wasze komentarze, buziole i do następnego:*

Komentarze

 1. Ciekawe zajęcie dla maluchów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne takie gry dla maluchów :)

  http://fasionsstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna forma rozrywki dla najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne, fajne. Już niedługo się przydadzą :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne, edukacyjna zabawka. Z pewnoscia lepsze od tabletu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł :D Również jako prezent dla malucha :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj tak, jazda i małe dziecko bez zabawek to koszmar. Z jednej strony to dobrze, że można dać teraz np. tablet. Ale oczywiście nie zawsze. A taka gra to też świetne wybawienie ;p
  Mój blog ♥

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl