BARDZO MAŁA ŁAZIENKA - POMYSŁ NA ARANŻACJĘ, CIEMNE KAFLE

Zagospodarować mała łazienkę to prawdziwe wyzwanie. Za pomocą kilku prostych trików, można ją optycznie powiększyć, na pewno przyda się pomysł na aranżację oświetlenia i wielkość kafli. Te drugie, odpowiednio dobrane i ułożone, potrafią zdziałać cuda. Zapraszam do galerii ze zdjęciami mikroskopijnej łazienki.
malutka łazienka, aranżacja pomysły

Ogromne ciemno-stalowe kafle z drewno-podobnym wzorem, który jest ostatnio bardzo popularny i rozchwytywany. Bardzo lubię wszelkie odcienie szarości, od jasnych, po ciemne. Dla mnie, na ten czas, to obowiązkowy kolor aranżacji łazienki. Drewniane kafle są ciekawym akcentem, drugą stroną, jest to że są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości, a to już dużo;)
ciemne kafle w łazience, pomysły, aranżacje
Grzejnik, nie ma wielkiego pola do popisu. Łazienka jest mała i brakuje tu wanny lub prysznica. Nie mniej można tak zadbać o jego design, żeby był przyjemny dla oka. Tu kolorystycznie dobrany pod kolor kafli grafitowy mat. 
ciemno-grafitowy grzejnik w łazience
Dla północnego pomieszczenia, dobrze, żeby światło było intensywne. Punktowe lampy na suficie, to właściwie wszystko, co można zagospodarować w tak niewielkiej łazience. Dobrze jest też pomyśleć o schowku na ręczniki. Taki najlepiej zamontować pod zlewem.
Ogromne lustro, na całej długości ściany, chyba nie trzeba specjalnie reklamować, nam kobietom;)
ogromne lustro w łazience

drewno podobne kafle w łazience pomysły, aranżacja

bardzo mała łazienka pomysły na design
Macie w swoich mieszkaniach tak niewielkie łazienki, które trzeba jakoś zaaranżować? Było to dla Was sporym wyzwaniem? Jeśli tak, to jak z tego wybrnęliście, czekam na Wasze opisy i komentarze, buziole:*

Komentarze

  1. Bardzo ładnie urządzona łazienka. Mimo, że płytki są ciemne, to jej nie pomniejszają - sprytne połączenie ich z drewnem, oraz równie spora ilość bieli doskonale sobie dają z tym radę. Znając mnie to zmieniłabym tylko kolor drewna, bo nienawidzę takiej rudości :D To już jednak kwestia gustu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Może i mała łazienka ale bardzo ładnie urządzona :) Wszystko pasuje idealnie!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl