ENDOMONDO I POMOC MIERZONA KILOMETRAMI- DOŁĄCZ I TY!

Hej! Ten post jest dla tych, którzy nie cierpią siedzieć bezczynnie, czyli tak jak ja^^ Jeśli lubicie chodzić, jeździć na rowerze, rolkach lub biegać, a przy okazji chcecie pomóc dzieciakom, to gorąco zapraszam do zainstalowania w telefonie aplikacji Endomondo, a jeśli już ja macie to koniecznie weźcie wieczorem psa, chłopaka, przyjaciółkę lub mamę na wspólny spacer i nabijajcie kolejne odległości. Od czerwca działa akacja pt: Pomoc mierzona kilometrami, dzięki czemu, każdy wykręcony przy tej aplikacji kilometr przelicza sie na złotówki, o co w tym wszystkim chodzi? Zapraszam na post:)
pomoc mierzona kilometrami Endomondo


W akcji uczestniczę albo trzeci albo czwarty rok z rzędu. Po prostu lubię aktywnie spędzać czas i przy okazji pomagać, a te dwie rzeczy połączyłam za pomocą Endomondo. Cała akcja jest podzielona na V etapów, wygląda to tak:

ETAP I: 24 czerwca 2017 – 30 czerwca 2017
CEL: 5 000 000 km / WALCZYMY O: 100 tys
=====================================
ETAP II: 1 lipca 2017 - 29 lipca 2017
CEL: 50 000 000 km / WALCZYMY O: 150 tys
=====================================
ETAP III: 30 lipca 2017 - 30 lipca 2017
=====================================
ETAP IV: 31 lipca 2017 - 31 sierpnia 2017
=====================================
ETAP V: 1 września 2017 – 24 września 2017
=====================================
A wiec pierwszy etap, czyli nabicie przez wszystkich zebranych uczestników założonego celu, a wiec 5 milionów kilometrów zakończył się 30 czerwca. Cel osiągnięto, a fundacja TVN Nie jesteś sam otrzymała 100 tys. zł. Drugi etap kończy sie lada chwila, tj. 29 lipca i musimy nabić 50 milionów kilometrów.  Kolejne tury są rozpisane jak wyżej, mamy czas do 24 września!

Jak dołączyć do akcji? Bardzo prosto! Wystarczą 4 kroki!
KROK 1.
Pobierz na swój smartfon bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker.
KROK 2.
Zarejestruj się i stwórz swój profil użytkownika.
KROK 3.
Dołącz do akcji, wybierając w menu rywalizację Pomoc Mierzona Kilometrami
KROK 4.
Korzystaj z Endomondo Sports Tracker zawsze, kiedy spacerujesz, biegasz, jeździsz na rowerze, rolkach lub uprawiasz sport na wózku.
Nawet jeśli nie wierzysz w swoje możliwości, a w tygodniu pokonujesz na piechotę dystans nie większy niż 2 kilometry, to też się liczy! Pamiętaj, że w grupie siła!
Kiedy pomagam kilometrami? Staram się codziennie, biorę psa, synka lub męża i idziemy na spacer^^ Dzisiejszy trening w historii wyświetlił mi się jako 118 kilometr w tym miesiącu, a to nie koniec<3
----
Pomagacie z Endomondo czy jeszcze nie słyszeliście o tej akacji? Jestem ciekawa czy podobnie jak ja nabijacie kolejne treningi i przy okazji pomagacie dzieciom?

Komentarze

  1. Super sprawa! Rok temu brałam udział, ale teraz całkowicie wypadło mi to z głowy. Wielkie dzięki za przypomnienie i oczywiście już instaluję Endomondo i pomagam:))

    Zapraszam na naszego bloga

    OdpowiedzUsuń
  2. Od niedawna i ja sobie ściągnęłam tę apkę i pomagam :) Jednak zawsze gdy spaceruję zapominam włączyć :(

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl