NEON RASPBERRY NR 042 NEONOWY RÓŻ NA DŁONIACH PROPOZYCJA NA LATO

Róż w połączeniu to moja propozycja na lato. Piękny, intensywny, lekko malinowy, istne szaleństwo. To pikantny, ostry i zadziorny kolor, który powinien zagościć na dłoniach tego lata. Na moich na pewno, a jak Wam się podoba taka elektryzująca propozycja Neon Raspberry nr 042 z Semilac?

Semilac • 042 UV Hybrid Semilac Neon Raspberry

Kolor jest wyjątkowo nie wdzięczny przy fotografowaniu. Mam wrażenie, że z każdym ujęciem, róż przyodziewał inny odcień. Najładniej prezentuje się w świetle dziennym. Wieczorem pokornieje i róż staje się spokojniejszy, choć nadal jest bardzo jaskrawy i intensywny. Na plaży będzie jak znalazł. Kolejny faworyt do kolekcji, sama już nie pamiętam, który z kolei, strasznie kochliwa się zrobiłam ostatnio:)
Semilac • 042 UV Hybrid Semilac Neon Raspberry 7ml

Semilac • 042 UV Hybrid Semilac Neon Raspberry 7ml
 I choć neonowa truskawka nr 042 nie nalicza sie do spokojnych i delikatnych odcieni, ja go bardzo polubiłam. Nadaje pazura, jest charakterny i mocny. Dwie warstwy, można podkręcić białym podkładem. Dziś prezentuję bez, ale chętnie podejrzę taki duet!
odważne różowe lakiery do paznokci Semilac

odważne różowe lakiery do paznokci Semilac
Jesteście fankami ostrych różowych paznokci, czy wolcie spokojne odcienie pasteli? Jak się Wam podoba odcień nr 042 w wydaniu Semilaca, a może znacie inne, ciekawe alternatywy dla Neon Raspberry?

Komentarze

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl