RICH PINK CHIODO ODCIEŃ 267 BOGATA FUKSJA NA DŁONIACH

Końcówka wakacji zapowiada się ciepło. Aż trudno uwierzyć, ze za niewiele ponad tydzień, uczniowie usłyszą dzwonek szkolny, a my się po raz kolejny zmierzymy z przedszkolem;) Tym razem, nie o edukacji, ale o fantastycznym, żywym i energetyzującym odcieniu hybrydy Chiodo nr 267 Rich Pink. Jeszcze jest szansa, by zaszaleć z paznokciami, a może dopiero wrześniu wybieracie się na wakacje i chcecie wybrać ciekawy kolor, no to zapraszam.
Chiodo Rich Pink nr 267 fuksjowy róż
Chiodo nr 267 Rich Pink to intensywna fuksja. czy bogaty róż to dobre określenie? Na pewno tak! Odcień nr 267 zdecydowanie wpada w bogate tony różu i bezwzględnie rzuca się w oczy. Jak zapewne pamiętacie z poprzednich wpisów, wciąż utrzymuję, że jestem wierna fanką takiej kolorystyki na dłoni. A letnia pogoda zdecydowanie nakręca mnie na energetyzujące nuty hybrydy.

Chiodo Rich Pink nr 267 fuksjowy róż

Chiodo Rich Pink nr 267 fuksjowy róż
Przyznaje się, że dwie warstwy kryją wystarczająco, ale, żeby nie było kolorowo, pojawił się problem z pęcherzykami powietrza. Trochę mnie to zmieszało, ale biorę poprawkę, bo czasem takie historie się mnie przytrafiają. Kolor trzyma się "pierwsza klasa". Gdyby nie denerwujący dwu tygodniowy "odrost" pewnie bym nosiła i nosiła...
Chiodo Rich Pink nr 267 fuksjowy róż

Chiodo Rich Pink nr 267 fuksjowy róż
Polubiłam się z Rich Pink. Kolor jest żywy, intensywny, ładnie prezentuje się na dłoniach w zestawieniu z opalenizną. Bogata formuła lakieru, powoduje, że długo się cieszę z ładnych i estetycznych paznokci:)
Ciao, do następnego:*

Komentarze

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl