TOREBKA GUCCI SOHO VS TAŃSZY ODPOWIEDNIK RYŁKO

Lubicie markowe rzeczy? Ja bardzo! Ale czasem jest mi szkoda wyrzucić na torebkę prawie 4 tysiące, a model, do którego wzdycham, szczególnie przypadł mi do gustu. Co zrobić? Kupić tańszy zamiennik;) To jest jakiś pomysł, na pewno lepszy niż zakup tandetnej podróbki, która, aż szczypie w oczy;)

Gucci Soho to synonim luksusu. Wzdycha do niej nie jedna kobieta, klasa, piękno, elegancja, a przy tym praktyczna listonoszka na ramię ozdobiona zabawnym frędzlem. Wydatek? Bagatela 3,8 tys zł. ! Wow! Oczywiście marka, jakość i logo robią swoje, a gdyby tak poszukać tańszych zamienników? Znalazłam w kolekcji  torebek Ryłko uroczą torebkę, który przypomniana wyglądem Soho. A cena? Bagatela 229 zł! Jak by tego było mało, zobaczcie ile kolorów! 
Oczywiście, zaraz mi ktoś zarzuci, że to tylko marna replika. Ja odpowiem, że jak ktoś ma kupić podróbkę w tej cenie i ma zamiar nią straszyć na mieście, to lepiej zainwestować w torebki Ryłko.
----
Co sądzicie o wzorowaniu się na markowych torebkach cenionych domów mody? Czy da się tego w ogóle dziś uniknąć?

Komentarze

 1. Ja uważam że wszyscy w świecie mody sie na kimś i czymś wzorują

  OdpowiedzUsuń
 2. taki jest świat mody, a wybierając torebkę patrze na jej funkcjonalność i czy mi się podoba a nie jaką ma metkę

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi nie tylko czasem, ale w ogóle szkodaby było wydać prawie 4 tysięcy na torebkę. Nie poświecam szczególnej uwagi marce, cenię praktyczność i wygodę. No, ale gdyby ktoś mi taką piękną torebeczkę to nie miałabym nic przeciwko. Pudrowy róż i fiolet są prześliczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zwracam uwagi na markę, liczy się wygoda i praktyczność.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl