YOSHI Rubber Base Kolor No 10 glitter kauczukowa baza hybrydowa

Baza kauczukowa do paznokci, w życiu o tym nie słyszałam aż do niedawna. Poleciła mi ją koleżanka, po raz kolejny odleciał mi cały "paznokieć" tym razem złamał się przy samej macierzy. Nic przyjemnego. I wówczas padło hasło, ze baza z kauczukiem będzie idealnym rozwiązaniem dla moich problematycznych paznokci. Zdecydowałam się na neutralny kolor od YOSHI Rubber Base 10. Jednym szaleństwem jest delikatna poświata, która się mieni w słońcu. Zapraszam na post i kilka zdjęć.
YOSHI Rubber Base 10 baza kauczukowa do paznokci

Opis producenta:
Rubber Base to baza kauczukowa, przeznaczona w szczególności do paznokci elastycznych i problematycznych, gdzie twarde bazy odklejają się od paznokci.
Znacznie zwiększa przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Idealna konsystencja bazy sprawia, że baza nie spływa na skórki, a jednocześnie pięknie sama się układa na paznokciu, idealnie tworząc linie światła. Dzięki czemu aplikacja jest łatwa i przyjemna.
rubber base No11 10ml brokat
Baza jest gęsta, ale płynnie się formuje na paznokciu. Potrafi nadbudować jego kształt, tak aby powstała nam perfekcyjna krzywa "C". Mam wrażenie, że jest odporna na uderzenia, natomiast, nie oszukujmy się, silny uraz nie jeden manicure ukruszył. Baza jest trwała. U mnie wytrzymała spokojnie 4 tygodnie. natomiast sam "odrost" był już mega meczący;)

kauczukowa baza hybrydowa

rubber base No11 10ml brokat
Jest to produkt dla osób, które nie lubią krzykliwych kolorów. Chcą szybko i sprawnie nadbudować paznokieć. Lubią trwałość, która nie sprawdzała się przy innych produktach.

Komentarze

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl