Paco Rabanne Pure Xs Woman olejek do ciała ze złotą poświatą

Paco Rabanne Pure Xs Woman olejek do ciała ze złotą poświatą to propozycja dla fanek, które preferują pięknie pachnące dodatki do ciała w formie olejku z lekką dozą złotej poświaty. Już pierwsze spotkanie z tym cudownie rozwijającym woń kosmetykiem, wywoła radość i eksplozję zmysłów. Zapach jest słodko-intensywny, ale taki, który nie męczy, ale także rozwija się w kolejnych etapach i odkrywa prawdziwe piękne Pure Xs. Zapraszam na orientalno-kwiatowy post.
Co opisuje producent:
Pure XS to zmysłowa kreacja - szalenie nieskażona - kwiatowa stworzona przez Quentina Bisha.
Zainspirowany jedną ze swoich podróży na wyspę Reunion, wraca do Paryża, opętany energią, olśniony ylang-ylang. Quentin jest twórcą eksplodującego duetu: magnetycznego ylang-ylang w intrygującej eksplozji popcornu. Nuty wibrują względem siebie, razem w napięciu. Zapach wywołuje lawinę w zmysłach, moment wybuchu erotyzmu.
Po pierwsze: kwiatowy uścisk.
Poczuj ciepło z ylang-ylang. Blask, z nutą jaśminu. Płatki rozwijają się na skórze z ciepłą wanilią. Odważny - smakosz! Włącz swoje instynkty i emanuj hipnotyzującym seksapilem.
Następnie: wybuchowa zmysłowość.
Z odważnym kęsem popcornu, pragnienie jest dzikie. Muzyka pop! Nuty słono-słodkiej, popękanej kukurydzy, podgrzanej do wybuchu. Nuty piżma i mleka rozpalają skórę w wielu miejscach i rozpalają zmysły. Pragnienie płonie.
Formuła eksploduje:
ylang-ylang, wanilia, aromat popcornu, drzewo sandałowe, nasiona ambretta.
Paco Rabanne Paco Rabanne Pure Xs Woman Olejek Do Ciała
Zapach jest fenomenalny i trwały. Nie jest to oczywiście formuła perfum Paco Rabane, lecz dyskretnie towarzysząca nam woń olejku do ciała. Olejek, zgodnie z zaleceniami producenta, należy dobrze wstrząsnąć i rozprowadzić po miejscach, które chcemy lekko musnąć złotą poświatą. Uważam, ze to obowiązkowy dodatek na nadchodzące lato! Ja uwielbiam takie kosmetyki, świetnie podkreślają i wydobywają opaleniznę.
ylang-ylang, wanilia, aromat popcornu, drzewo sandałowe, nasiona ambretta

Pure XS to zmysłowa kreacja - szalenie nieskażona
Same drobinki w olejku nie są zbyt nachalne, ale pięknie się iskrzą w promieniach słońca. Nie jest to efekt "dyskoteki". Myślę, że idealnie podkreśli dekolt lub opalone ręce.
Natomiast nad zapachem mogłabym się rozpływać bez końca:) To coś, z czego słynie Paco Rabane, a wiec mieszanka trwałych zapachów, które rozwijają się z każdą godziną i tworzą przyjemną aurę orientalno-kwiatową. 
Koszt ok. 68 zł za 50 ml KLIK, uważam, ze to uczciwa cena, za taką zapachową bombę!

pure xs edp zapachowy olejek do ciała

 

Komentarze

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl