KOŃCZYMY 15 MIESIĘCY, KOLEJNY MIESIĄC Z ŻYCIA MAŁEGO-WIELKIEGO CZŁOWIEKA

15 miesięcy za nami! Rany! Jak to zleciało! Pamiętam, jak lekarz ginekolog mnie ostrzegał, że ani się obejrzę, a dziecko skończy 18 lat;)Co prawa dopiero kończy kolejny miesiąc, ale jak nie patrzeć, to kolejne dni i tygodnie mijają błyskawicznie. Ani się obejrzałam, a dwa dni temu świętowaliśmy drugi raz Dzień Mamy. Co prawda na tę okoliczność usłyszałam pierwszy raz słowo „tato”, ale było to na tyle emocjonujące i wzruszające, że nie będę się czepiać;)
malutkie dziecko zabawy w piaskownicy

Co tam u nas słychać? Dni stały się coraz dłuższe i to właśnie na dworze spędzamy najwięcej czasu. Od rana do wieczora i to dosłownie. Po 8 wychodzimy na podwórko, najczęściej do parku lub do piaskownicy, którą właśnie skręciliśmy najmłodszej pociesze, a schodzimy do domu po 19. To wpłynęło znacząco na długość snu. Wojtuś nie wstaje już o 4 rano, ale o 7. Wymęczony pobytem na świeżym powietrzu, pada jak „kawka” . Nocne wybudzenia odeszły w niepamięć, no i w końcu przebrnęliśmy przez wczesnoporanne pobudki.  
Dziecię całkowicie odrzuciło mleko. Teraz apetyt powrócił mu z podwójną siłą. Całodzienne bieganie po placu zabaw daje się we znaki, mama musi mieć ze sobą niekończące się zapasy przekąsek, które Wojtuś chętnie pałaszuje.
Muszę to też napisać, bo pewnie słyszycie na okrągło od mamuś, ale moje dziecko szybko się uczy. Najlepiej jak coś jest zakazane i nie wolno ruszać, to malutki mistrz, opanowuje do perfekcji. Włączyć Youtube na telefonie to żaden problem, pokazać paluszkiem co chce, to też już normalna sprawa, ukraść pilot od telewizora – no problem! Oczy dookoła głowy, czasem zazdroszczę pająkom, że mają aż 3 pary oczu i dodatkowe 4 odnóża! Przy opiece nad takim małym rozrabiaką, to wręcz niezbędne!
See You i do następnego:*

Komentarze

 1. Z Twoich opowiesci o maluchu bije tyle szczescia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Amazing post

  Love Vikee
  www.slavetofashion9771.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Boże jaki idealny <3 I swietnie napisany post!

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Masz jakieś pytanie? Zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu).
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi, to ponów swoje zapytanie.
-----
Kontakt e-mail 1985ab@wp.pl